Сребрени 925 алка-обетки 2.8 cm

1.650 ден

Нема на залиха

SKU: 0220 Категории , ,

Опис

Сребрени 925 алка-обетки. Обемот на обетките е 2.8 cm.
Тежина: 4,42 гр
Scroll to Top