Сребрена 925 синџир нараквица

4.800 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: NJ27 Категории ,

Опис

Сребрена 925 синџир нараквица со срце. Тежина: 9.65 гр.
Должината на нараквицата е 20 cm

Scroll to Top