Сребрена 925 нараквица – Oпал

5.400 ден

На залиха

SKU: 1070 Категории ,

Опис

Сребрена 925 нараквица со опал камења , должината може да се подесува.
Тежина: 9 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top