Сребрена 925 детска нараквица

950 ден

1 на залиха

SKU: 1031 Категории ,

Опис

Сребрена 925 детска нараквица, должината на нараквицата е 14 cm.

Тежина: 2.10 гр

MKD Македонски денар
EUR Евра
Scroll to Top