Сребренa 925 нараквица со бисер

8.800 ден

1 на залиха

Опис

Сребренa 925 нараквица , комбинација на сребро и бисер. Должината на нараквицата е 19 cm.
Тежина: 17,62 гр

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top