0

Пребарај

Сребрена 925 нараквица – Tourmaline

Шифра на производTOUR38
Достапност 1 на залиха

8.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Верделит турмалин, или зелен турмалин, е волшебен скапоцен камен кој има восхитувачки,разновидни и бујни зелени нијанси. Нејзината поврзаност со природата и неговата способност да предизвика чувство на спокојство го прави популарен избор за оние кои сакаат да ја вклучат убавината на природниот свет во нивната колекција на накит.

Тежина: 12 gr

Back to Top
Product has been added to your cart