Сребрена 925 нараквица 1.75mm

1.800 ден

Нема на залиха

Опис

Сребрена тенис нараквица. Должината се подесува. Големина на цирконите 1.75 mm
Тежина: 3.45 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top