Сребрени 925 обетки – седеф

25,22 

1 на залиха

SKU: 5096/Д Категории , ,

Опис

Сребрени обетки со седеф , обетките се на винт.
Тежина: 3.15 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

17

Вие исто така би сакале…

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top