Сребрен 925 сет – опал

3.000 ден

1 на залиха

SKU: 5100 Категории ,

Опис

Сребрен 925 сет со опал камчиња,должината на ланчето е 45 cm ,  обемот на привезокот е 1 cm.
Тежина: 4 гр
Scroll to Top