0

Пребарај

Сребрен 925 сет со опал камен

Шифра на производ5099
Достапност 4 на залиха

3.800 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет со опал камчиња , обемот на привезокот е 1 cm
Тежина: 8,75 гр
Големина

16, 17, 18, 19

Back to Top
Product has been added to your cart