Купи!

Сребрен 925 сет

2.565 ден

SKU: 5000 Категорија

Опис

Сребрен 925 сет, должината на ланчето е 45 cm.
Тежина: 8,80 гр

Дополнителни информации

Големина на прстен

16, 17, 18, 19

Scroll to Top