0

Пребарај

Сребрен 925 сет со седеф

Шифра на производ5026
Достапност 3 на залиха

5.500 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет со седеф, должината на ланчето е 45 cm.
Тежина: 16,70 гр
Големина на прстен

16, 17, 19

Back to Top
Product has been added to your cart