0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5055
Достапност 3 на залиха

8.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 18,57 гр

Големина на прстен

17, 18, 19, Без прстен

Back to Top
Product has been added to your cart