0

Пребарај

Сребрен 925 сет со седеф

Шифра на производ5057
Достапност 4 на залиха

3.600 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , обемот на привезокот е 1 cm, должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 8,60 гр

Големина на прстен

16, 17, 18, 19

Back to Top
Product has been added to your cart