0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производAS25
Достапност 1 на залиха

1.470 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрен 925 сет од ланче и обетки со циркони, должината на ланчето се подесува.
Тежина:  4 гр

Сетот е водоотпорен и не кородира.

Вратете се на почетокот
Производот е додаден во вашата кошничка