Сребрен 925 прстен – Tourmaline

3.300 ден

Опис

Сребрениот накит со Параиба Турмалин е класично елегантен избор за оние кои сакаат да ја изразат својата уникатност и стил. Параиба Турмалинот, со своите впечатливи нијанси на зелено и плаво, привлекува внимание и создава еден особен шик.  Овој полускапоцен камен во комбинација со сребро е за вистински восхит.

Дополнителни информации

Големина на прстен

17.5, 18.5

Scroll to Top