Сребрен 925 прстен – позлата

2.000 ден

SKU: PJ01 Категории , ,

Опис

Сребрен прстен со багет кристали и позлата.
Тежина: 4.50 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

15.5, 16, 17, 18, 19

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top