Сребрен 925 прстен

1.200 ден

SKU: 3RNG Категории , ,

Опис

Нежен прстен со циркони, изработен од високо-квалитетно сребро 925. За секоја пригода! Идеален за Вас или подарок. Прстенот не предизвикува алергии.
Тежина: 2.60 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

18.5

Scroll to Top