Сребрен 925 прстен

1.150 ден

SKU: 16RNG Категории , ,

Опис

Интересен дизајн на прстен со кружни степенасти кристали помеѓу два обрачи, изработен од високо квалитетно сребро 925. Прстен за секоја пригода!
Тежина: 2.15 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

16.5, 17, 18

Scroll to Top