Сребрен 925 прстен

2.500 ден

SKU: RSE51 Категории , ,

Опис

Впечатлив прстен со багет кристали опкружени со ситни циркони, изработен од високо-квалитетно сребро 925. Прстенот не предизвикува алергии.

Дополнителни информации

Големина на прстен

17

Scroll to Top