Сребрен 925 прстен

1.500 ден

SKU: RSE37 Категории , ,

Опис

Неправилната форма на прстенот е причината да го украдете вниманието на луѓето околу вас! Впечатлив сребрен прстен со циркони. Не предизвикува алергии!

Дополнителни информации

Големина на прстен

17

Scroll to Top