Сребрен 925 прстен

1.200 ден

SKU: PRS6 Категории ,

Опис

Нежен и елегантен сребрен прстен со правоаголен кристал.
Тежина: 2.45 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

17, 18

Scroll to Top