Сребрен 925 прстен

2.000 ден

SKU: Не е достапно Категории ,

Опис

Сребрен прстен со впечатлив кристал.
Тежина: 4.86 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

16.5, 17.5, 18

Scroll to Top