Сребрен 925 прстен

1.900 ден

SKU: PRS10 Категории , ,

Опис

Елегантен,а впечатлив, сребрен прстен со кристал во форма на коцка.
Тежина: 3.95 gr

Дополнителни информации

Големина на прстен

18, 19

Scroll to Top