Сребрен 925 прстен

2.200 ден

SKU: OKP45 Категории ,

Опис

Сребрен 925 прстен со циркони и багет кристали

Тежина: 4.52 гр

Дополнителни информации

Големина на прстен

16, 16.5, 17, 17.5, 18, 18.5, 19, 19.5

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top