0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP41
Достапност 7 на залиха

750 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен
Тежина: 1.25 гр

Големина на прстен

15.5, 16, 17, 17.5

Back to Top
Product has been added to your cart