0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производOKP32
Достапност 11 на залиха

900 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркон

Тежина: 3.15 гр

Големина на прстен

16.5, 17, 18, 18.5

Back to Top
Product has been added to your cart