Сребрен 925 прстен

1.650 ден

SKU: OKP23 Категории ,

Опис

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина: 3.25 гр

Дополнителни информации

Големина на прстен

16, 16.5, 17, 17.5

Scroll to Top