0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производAP33
Достапност 3 на залиха

1.350 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони
Тежина:  2.90   гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Back to Top
Product has been added to your cart