0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производAP38
Достапност 5 на залиха

1.000 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 прстен со циркони
Тежина:  2.10   гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Back to Top
Product has been added to your cart