Купи!

Сребрен 925 прстен

990 ден

SKU: OKP21 Категории ,

Опис

Сребрен 925 прстен со циркони

Тежина: 2.45 гр

Дополнителни информации

Големина на прстен

15.5, 18, 18.5

MKD Македонски денар
EUR Евра
Scroll to Top