Сребрен 925 прстен

1.450 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: AP16 Категории , ,

Опис

Сребрен 925 прстен , големината на прстенот се подесува.
Тежина:  2.73   гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Scroll to Top