Сребрен 925 прстен – Сафир

1.900 ден

SKU: 2155/9 Категории , ,

Опис

Сребрен 925 прстен со розев обрач и Сафир полускапоцен камен во кружна форма.
Со својата вредност и привлекателност, накитот со Сафир е вечен симбол на класа.

Тежина: 4.62 гр

Scroll to Top