Сребрен 925 прстен

1.500 ден

SKU: 41287RNG Категории , ,

Опис

Сребрен прстен со Mystic Topaz камен опкружен со циркони.

Дополнителни информации

Големина на прстен

16.5

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top