Сребрен 925 прстен

900 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Нежен сребрен прстен во форма на срце со циркони и топче без циркони. Големината на прстенот се подесува. Идеален за Вас или подарок! Прстенот е хипоалерген.

Scroll to Top