Сребрен 925 прстен

1.500 ден

Опис

Прстен со срциња без циркони, изработен од сребро 925. Идеален за Вас или подарок. Прстенот не предизвикува алергии.

Дополнителни информации

Големина на прстен

16.5, 17, 17.5

Scroll to Top