Сребрен 925 прстен

1.500 ден

SKU: 14RNG Категории , ,

Опис

Прстен со срциња, половина со циркони половина без циркони. Изработен од сребро 925. Идеален за Вас или подарок. Прстенот не предизвикува алергии.

Дополнителни информации

Големина на прстен

16.5, 17

Scroll to Top