Сребрен 925 прстен – позлата

1.100 ден

Опис

Нежен сребрен прстен со ситни кристали и позлата
Тежина: 2.66 гр

Дополнителни информации

Големина на прстен

16.5, 17, 17.5, 18.5

Scroll to Top