Купи!

Сребрен 925 прстен – розе позлата

630 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрен 925 прстен со розе позлата и циркони, големината на прстенот се подесува.
Тежина: 1.55 гр
Scroll to Top