Сребрен 925 прстен

1.000 ден

Опис

Нежен сребрен прстен во форма на срце и пеперутка со циркони. Идеален за Вас или подарок. Прстенот не предизвикува алергии. Сребро 925.

Дополнителни информации

Големина на прстен

16, 16.5, 17

Scroll to Top