0

Пребарај

Сребрен 925 прстен

Шифра на производAP02
Достапност 2 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрен 925 прстен , големината на прстенот се подесува.
Тежина:  1.50   гр

Прстенот е водоотпорен и не кородира.

Back to Top
Product has been added to your cart