0

Пребарај

Сребрено 925 ланче со опал камен

Шифра на производ6151
Достапност 2 на залиха

2.200 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрено 925 ланче со позлата , опал камен и циркони , должината на ланчето се подесува , обемот на привезокот е 2.1 cm
Тежина: 5 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка