0

Пребарај

Сребрено 925 ланче со иницијал T

Шифра на производOKL17
Достапност 2 на залиха

1.400 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со иницијал  T и циркони  ,должината на ланчето се подесува.

Тежина:  4.20  gr

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка