0

Пребарај

Сребрено 925 ланче со иницијал S

Шифра на производOKL18
Достапност 1 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со иницијал  S   ,должината на ланчето се подесува.

Тежина:  4.20  gr

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка