0

Пребарај

Сребрено 925 ланче со иницијал I

Шифра на производOKL27
Достапност 1 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со иницијал  I , должината на ланчето се подесува.

Тежина:  2.20  gr

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка