0

Пребарај

Сребрено 925 ланче со иницијал H

Шифра на производOKL28
Достапност 2 на залиха

1.000 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со иницијал  H , должината на ланчето се подесува.

Тежина:  2.20  gr

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка