0

Пребарај

Сребрено 925 ланче со бисер

Шифра на производAL31
Достапност 2 на залиха

1.250 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрено 925 ланче со бисер , должината на ланчето се подесува.
Тежина:   2.20   гр

Ланчето е водоотпорно и не кородира.

Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка