0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ3163
Достапност 2 на залиха

2.850 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрено 925 ланче рачно изработено , должината на ланчето се подесува , обемот на привезокот е 2.8 cm.
Тежина: 9 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка