0

Пребарај

Сребрено 925 ланче 

Шифра на производ6161
Достапност 1 на залиха

3.000 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрено 925 ланче со розе позлата и циркони , должината на ланчето се подесува , обемот на привезокот е 3.5 cm
Тежина: 7,15 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка