0

Пребарај

Сребрено 925 ланче

Шифра на производ6171
Достапност 1 на залиха

1.500 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрено 925 ланче со плав циркон, должината се подесува , обемот на привезокот е 1 cm
Тежина: 3,55 гр
Вратете се на почетокот
MKD Македонски денар
EUR Евра
mk_MK
Производот е додаден во вашата кошничка